Promocja

FIAT W KREDYCIE NISKA RATA

MOŻLIWOŚĆ WYMIANY SAMOCHODU JUŻ PO 2 LATACH!
Bez wpłaty własnej.
Niska miesięczna rata.

KREDYT NISKA RATA

Dzięki zastosowaniu raty balonowej, Kredyt Niska Rata skierowany jest głównie do klientów ceniących sobie niskie miesięczne obciążenie finansowe oraz zdecydowanych na częstą wymianę samochodu na nowszą wersję lub zakup lepiej wyposażonego auta.  Rata balonowa sprawia, że miesięczne raty kredytu są bardzo niskie i nie obciążają domowego budżetu klienta. W ostatnim miesiącu kontraktu Klient decyduje w jaki sposób spłaca kredyt: ma możliwość oddania samochodu do dealera na podstawie umowy gwarantującej jego odkup, może dokonać spłaty raty balonowej lub refinansować ją w kolejnym kredycie. Nowego Fiata można sfinansować strongb>zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Ponadto już po uruchomieniu kredytu Klienci banku mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Mają stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu.

3 możliwości zakończenia umowy:

spłata raty balonowej i pozostawienia auta
zwrot samochodu do dealera na podstawie umowy gwarantującej odkup samochodu i wybór nowego samochodu
refinansowanie raty balonowej

Kredyt Niska Rata umożliwia finansowanie zakupu nowych samochodów Fiat.

Atrakcyjne oprocentowanie
Niższa niż w standardowym kredycie miesięczna rata
Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa
Okres spłaty kredytu od 24 do 48 miesięcy
Pierwsza wpłata od 0%!
Możliwość zakupu lepiej wyposażonego samochodu
Wymiana modelu już po 2 latach
Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Fiat)

Nowa rodzina 500 (RED), kompaktowa Panda oraz praktyczny Tipo czekają na Ciebie. Sprawdź, co potrafią legendarne miejskie samochody marki Fiat.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Niska Rata: wpłata własna: 41.158,80zł, okres kredytu: 48 miesięcy, 47 miesięcznych rat: 1.003,07zł; ostatnia rata balonowa: 41.200,03zł; stopa procentowa stała: 10,49 %, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 12,60 %, całkowita kwota kredytu: 65.648,90zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 26.503,12 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.236,82zł, odsetki: 22.695,42zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 10%: 2.570,88zł), całkowita kwota do zapłaty: 100.859,22 zł. Roczny limit km: 20 000. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP a także zawarcie umowy odkupu przez dealera. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Rata 840,00 zł miesięcznie dostępna jest dla wybranych konfiguracji kredytów, np. dla samochodu w cenie 84.000 brutto przy wpłacie 32.739,76zł i okresie kredytu wynoszącym 48 miesięcy. Wyliczenie na dzień 29.04.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Podane ceny są cenami orientacyjnymi i dotyczą pojazdów wyprodukowanych.

Logo